Pages Navigation Menu

Wu Pe - doradztwo biznesowe Warszawa. WuPe

Firmowy niezbędnik – niszczarka biurowa do dokumentów

Firmowy niezbędnik – niszczarka biurowa do dokumentów

Wybór i zakup niszczarki biurowej powinien być poprzedzony starannym namysłem, tak, aby nabyć model, który jak najlepiej spełniać będzie potrzeby danej firmy. Podobnie jak w przypadku wszystkich innych przedmiotów, nie istnieje jedno, idealne dla wszystkich urządzenie. Jak zatem dokonać właściwej decyzji?

Przede wszystkim należy zastanowić się, jak często taka biurowa niszczarka będzie używana. Czy w firmie codziennie ma się do czynienia z dużą liczbą faktur, papierowych opracowań, drukowanych emaili, kosztorysów? Jeśli tak, należałoby wybrać urządzenie, które bez problemu poradzi sobie z utylizacją sporej liczby kartek, np. takiej, która będzie w stanie pociąć ich 2000 lub więcej w ciągu dnia. W przypadku mniejszej liczby dokumentów spokojnie można się zdecydować na zakup egzemplarza niszczącego do 300 kartek dziennie.

Czy nasza niszczarka biurowa do dokumentów będzie używana do cięcia dokumentów o wysokim stopniu poufności? W takim przypadku należy wybrać egzemplarz na maleńkie konfetti. Takie modele posiadają często również automatyczny podajnik na kartki oraz możliwość niszczenia zszywek i spinaczy.